با توجه به شیوع کرونا و لزوم حفظ فاصله گذاری اجتماعی و در راستای حفظ سلامتی مشتریان و پرسنل ، برای جلوگیری از ازدحام در زمان کار شرکت ، از مشتریان محترم درخواست می گردد مشخصات خواسته شده را در فرم تعیین وقت مراجعه برای گارانتی و تعمیرات تکمیل نموده و طبق زمان انتخاب شده مراجعه نمایید.

POWER MAX P490S انرجایزر، تفریح با سرعتی نامحدود

 POWER MAX P490S انرجایزر، تفریح با سرعتی نامحدود
POWER MAX P490S انرجایزر، تفریح با سرعتی نامحدود

 

POWER MAX P490S شرکت انرجایزر دارای باتری قدرتمندی با ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت است که ساعت ها استفاده ی مداوم از تلفن همراه را تضمین می کند. شما می توانید بدون اینکه نگران تمام شدن شارژ تلفن همراه خود باشید، در وب جستجو کنید، ویدئو ببینید و تماس تلفنی داشته باشید.

با پردازنده ی مدیا تک MT6739WA و 2 گیگابایت رم، می توانید براحتی وب گردی کنید، چندین برنامه را به صورت همزمان استفاده کنید و تماس های ویدئویی برقرار کنید.

POWER MAX P490S دارای دو دوربین عقب و دو دوربین جلو است.

 

POWER MAX P490S می تواند دو سیم کارت، یا یک سیم کارت و یک کارت SD را پشتیبانی کند. این بدان معنی است که این گوشی انرجایزر می تواند ظرفیت ذخیره سازی خود را افزایش دهد یا از دو خط تلفن جدا در یک تلفن بهره ببرد. شما می توانید بسته های تماس حرفه ای و شخصی یا ملی و بین المللی، یا دو اپراتور تلفن همراه را برای پوشش بهتر ترکیب کنید.

 

برای خواندن ادامه مطلب، به سایت سازگار آنلاین مراجعه فرمایید.

  • www.sazgaronline.com
  •