با توجه به شیوع کرونا و لزوم حفظ فاصله گذاری اجتماعی و در راستای حفظ سلامتی مشتریان و پرسنل ، برای جلوگیری از ازدحام در زمان کار شرکت ، از مشتریان محترم درخواست می گردد مشخصات خواسته شده را در فرم تعیین وقت مراجعه برای گارانتی و تعمیرات تکمیل نموده و طبق زمان انتخاب شده مراجعه نمایید.

ENERGY E11 انرجایزر، تلفن همراه کوچک با باتری قوی

 ENERGY E11 انرجایزر، تلفن همراه کوچک با باتری قوی
ENERGY E11 انرجایزر، تلفن همراه کوچک با باتری قوی

 

ENERGY E11، موبایلی کوچک و سبک است که مجهز به باتری 1800 میلی آمپر ساعت است. با این باتری شگفت انگیز می توانید ساعت ها، بدون توقف با گوشی همراه خود کار کنید. این محصوص شرکت انرجایزر مناسب سفر است زیرا با هر بار شارژ گوشی می توانید 12 ساعت پیوسته تماس تلفنی داشته باشید و موبایل 10 روز در مد استندبای روشن بماند.

از دیگر امکانات این محصول شرکت «انرجایزر»، چراغ قوه آن است. استفاده از چراغ قوه گوشی هرگز آسان نبوده است زیرا خیلی طول می کشد تا دکمه ی مربوط به آن را پیدا کنیم. اما، در ENERGY E11 دکمه ی وسط صفحه کلید چراغ قوه را روشن می کند و در هر لحظه ای از شبانه روز می توانید از نور آن استفاده کنید. با این امکان، شما دارای یک چراغ قوه ی واقعی جیبی هستید.

ENERGY E11 دارای دو سیم کارت و یک اس دی کارت تا ظرفیت 16 گیگابایت است. با این قابلیت، شما می توانید حافظه ی ذخیره سازی تلفن خود را افزایش دهید و همزمان دو خط جدا روی تلفن همراه داشته باشید. سیم کارت از نوع مینی است.

 

 

برای خواندن ادامه مطلب، به سایت سازگار آنلاین مراجعه فرمایید.

  • www.sazgaronline.com
  •