با توجه به شیوع کرونا و لزوم حفظ فاصله گذاری اجتماعی و در راستای حفظ سلامتی مشتریان و پرسنل ، برای جلوگیری از ازدحام در زمان کار شرکت ، از مشتریان محترم درخواست می گردد مشخصات خواسته شده را در فرم تعیین وقت مراجعه برای گارانتی و تعمیرات تکمیل نموده و طبق زمان انتخاب شده مراجعه نمایید.

تلفن همراه انرجایزر مدل POWER MAX P20

 نقد و بررسی تلفن همراه انرجایزر مدل POWER MAX P20
نقد و بررسی تلفن همراه انرجایزر مدل POWER MAX P20

 

POWER MAX P20 دارای باتری با ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت است که به شما این امکان را می دهد که ساعت های متوالی با تلفن صحبت کنید و به موسیقی مورد علاقه ی خود گوش دهید. این محصول شرکت «انرجایزر» دوستی قابل اطمینان در سفرهای طولانی است چون می تواند تا 25 روز در حالت استندبای روشن بماند. همچنین، شما می توانید از این گوشی همراه برای شارژ دستگاه های دیگر استفاده کنید.

شارژ باتری گوشی همراه خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دارا بودن پورت USB-A در تلفن همراه POWER MAX P20 به این معنی است که تلفن همراه شما می تواند به یک باتری اکسترنال تبدیل شود، و به راحتی برای تبلت ها و تلفن های سازگار شارژ بفرستید.

دو سیم کارت و کارت میکرو اس دی

POWER MAX P20 دو سیم کارت و یک کارت اس دی دارد. قدرت ذخیره سازی حافظه ی تلفن خود را تا 32 گیگابایت بهبود دهید و از راحتی دارا بودن دو خط تلفن در یک موبایل لذت ببرید. این بدان معنی است که شما می توانید دو تعرفه یا دو شبکه موبایل را ترکیب کنید.

 

 

برای خواندن ادامه مطلب، به سایت سازگار آنلاین مراجعه فرمایید.

  • www.sazgaronline.com
  •