با توجه به شیوع کرونا و لزوم حفظ فاصله گذاری اجتماعی و در راستای حفظ سلامتی مشتریان و پرسنل ، برای جلوگیری از ازدحام در زمان کار شرکت ، از مشتریان محترم درخواست می گردد مشخصات خواسته شده را در فرم تعیین وقت مراجعه برای گارانتی و تعمیرات تکمیل نموده و طبق زمان انتخاب شده مراجعه نمایید.

گوشی انرجایزر مدل ENERGY E10+

 خرید گوشی انرجایزر مدل ENERGY E10+
خرید گوشی انرجایزر مدل ENERGY E10+

 

تلفن همراه ENERGY E10+ انرجایزر در سپتامبر 2017 روانه بازار شد. این محصول دارای صفحه نمایش 1.18 اینچ و 256K رنگ با رزولوشن 128x160 پیکسل است. همچنین، E10+ «انرجایزر» از شبکه 2G به طور کامل پشتیبانی می کند

ENERGY E10+ دارای باتری قوی با ظرفیت 1000 میلی آمپر ساعت (mAh) است که آزادی عمل بسیاری به شما می دهد: به راحتی می توانید 8 ساعت بدون وقفه با گوشی خود کار کنید، بدون اینکه نیاز به شارژ مجدد گوشی خود داشته باشید

چراغ قوه از دیگر امکانات این محصول «انرجایزر» است که تنها با فشار دادن یک دکمه، نوری ثابت را همراه دارید. با این امکان، همیشه یک مشعل جیبی در گوشی خود دارید.

 

مد لرزش (Vibrate) را فعال کنید و تماس هایتان را با احتیاط پاسخگو باشید. به عنوان مثال، زمانیکه در جلسه هستید و همزمان منتظر خبری از طریق تلفن همراه خود هستید، این قابلیت گوشی به شما کمک می کند که با حفظ نظم جلسه، از تماس مهم خود هم مطلع شوید.

 

برای خواندن ادامه مطلب، به سایت سازگار آنلاین مراجعه فرمایید.

  • www.sazgaronline.com
  •