با توجه به شیوع کرونا و لزوم حفظ فاصله گذاری اجتماعی و در راستای حفظ سلامتی مشتریان و پرسنل ، برای جلوگیری از ازدحام در زمان کار شرکت ، از مشتریان محترم درخواست می گردد مشخصات خواسته شده را در فرم تعیین وقت مراجعه برای گارانتی و تعمیرات تکمیل نموده و طبق زمان انتخاب شده مراجعه نمایید.

اس اس دی بلک وسترن دیجیتال مدل SN750 NVMe

 اس اس دی بلک وسترن دیجیتال مدل SN750 NVMe
اس اس دی بلک وسترن دیجیتال مدل SN750 NVMe

 

ارتقا عملکرد با NVMe SSD

WD BLACK SN750 NVMe، عملکردی فوق العاده را به علاقمندان به بازی و سخت افزار، که همیشه به دنبال ساخت یا ارتقاء کامپیوتر خود هستند، ارائه می کند.

اگر می خواهید پاسخگویی کل سیستم خود را ارتقا دهید یا به سرعت بازی ها را بارگذاری کنید، درایو بلک وسترن زمان انتظار را کاهش می دهد تا خیلی سریع به بازی برگردید و از رقبای خود پیش بیفتید.

 

فضای مناسب برای بازی

ظرفیت WD BLACK SN750 NVMe SSD از 250 گیگابایت تا 2 ترابایت است. در هسته درایو WD BLACK، فن آوری پیشرفته NAND وجود دارد. با دو برابر شدن ظرفیت ذخیره سازی این درایو نسبت به نسل قبلی، 3D NAND 64bit محدودیت ها را کم می کند و عملکردی شگفت انگیز از نوآوری NAND را به نمایش می گذارد. این به بدان معنی است که افزایش ظرفیت تا 2 ترابایت در درایو black وسترن، که تقریبا به اندازه یک قلاب است، فضای کافی برای ذخیره سازی فایل های بزرگ و بازی های ویدئویی دارد.

 

برای خواندن ادامه مطلب، به سایت سازگار آنلاین مراجعه فرمایید.

  • www.sazgaronline.com
  •