با توجه به شیوع کرونا و لزوم حفظ فاصله گذاری اجتماعی و در راستای حفظ سلامتی مشتریان و پرسنل ، برای جلوگیری از ازدحام در زمان کار شرکت ، از مشتریان محترم درخواست می گردد مشخصات خواسته شده را در فرم تعیین وقت مراجعه برای گارانتی و تعمیرات تکمیل نموده و طبق زمان انتخاب شده مراجعه نمایید.

مراسم سالانه ایسر در سال 96 با حال و هوای گیمینگ

 مراسم سالانه ایسر در سال 96 با حال و هوای گیمینگ
مراسم سالانه ایسر در سال 96 با حال و هوای گیمینگ

 

ایسر این بار مراسم سالانه خود را با تمرکز بر نوت بوک های گیمینگ این برند به شیوه ای متفاوت برگزار کرد. این مراسم 4 بهمن 1396 در هتل اسپیناس پالاس با حضور نمایندگان فروش ایسر، اصحاب رسانه و تعدادی از قهرمانان بازی های رایانه ای برگزار شد. با توجه بر تمرکز ایسر بر محصولات گیمینگ، در این مراسم شرایطی فراهم شده بود تا شرکت کنندگان در قالب مسابقات حرفه ای با قهرمانان 3 رشته FIFA، Counter Strike و Racing مسابقه داده و از نزدیک با قدرت و کارایی نوت بوک های گیمینگ ایسر آشنا شوند. پیش از شروع رسمی مراسم در حالیکه کاراکتر‌های مشهور بازی‌ها در میان مهمانان حضور داشتند، به مدت یک ساعت مراحل مقدماتی مسابقات انجام شد. در این حین سایر مهمانان نیز از کلیه محصولات به نمایش درآمده شامل نوت بوک های سری سویفت، اسپین، اسپایر ، پریدتور، سوئیچ و ... دیدن کردند.

 

پس از اتمام مسابقات مقدماتی با شروع رسمی مراسم، سعید فرازمند مدیر کل فروش و توسعه بازار ایسر در خاورمیانه ضمن ارائه آمارهایی از رشد برند ایسر در منطقه، از جدیدترین محصولات ایسر و تکنولوژی های منحصر به فرد این برند در زمینه سیستم های خنک کننده با نام LiquidLoop و Aero Blade رونمایی کرد. از مهم ترین آمار ارائه شده توسط فرازمند می توان به نازک‌ترین و قدرتمند‌ترین اولترابوک گیمینگ دنیا با نام Predator Triton 700 و باریک ترین نوت بوک دنیا با نام Swift 7، اولین دستگاه تبلت 2 در 1 بدون فن دنیا با نام Switch، قدرمندترین نوت بوک گیمینگ دنیا با نام Predator X21 و باریک ترین All in One بدون فن دنیا اشاره کرد.

 

پس از ارائه توضیحات درباره جدیدترین محصولات ایسر مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز به مهمانان انجام گرفت. در نهایت مرحله نهایی مسابقات بر روی استیج برگزار شد و افراد برگزیده در گروه‌های دو نفره با برترین بازیکنان ایران به رقابت پرداختند و جوایز خود را دریافت کردند.