با توجه به شیوع کرونا و لزوم حفظ فاصله گذاری اجتماعی و در راستای حفظ سلامتی مشتریان و پرسنل ، برای جلوگیری از ازدحام در زمان کار شرکت ، از مشتریان محترم درخواست می گردد مشخصات خواسته شده را در فرم تعیین وقت مراجعه برای گارانتی و تعمیرات تکمیل نموده و طبق زمان انتخاب شده مراجعه نمایید.

اولین سمینار رسمی سیگیت در ایران

 اولین سمینار رسمی سیگیت در ایران
اولین سمینار رسمی سیگیت در ایران

 

شرکت سیگیت با همکاری سازگارارقام اولین سمینار رسمی خود را با موضوع هارد درایو های سری گاردین در ایران برگزار نمود. این مراسم با حضور نمایندگان فروش، مدیران منطقه‌ای سیگیت و اصحاب رسانه در هتل پارسیان اوین تهران برگزار شد و تمرکز ویژه ای بر هارد درایو امنیتی اسکای هاک داشت.

 

آقای ابراهیم مدیر فروش سیگیت در آفریقا و خاورمیانه، به معرفی هارد درایوهای سری گاردین پرداخت و در مورد وجه تمایز آنها یا سایر هارد درایوهای موجود در بازار توضیحاتی را ارائه کرد. طبق گفته ایشان سیگیت با ۳۵ سال سابقه در عرصه فناوری تولید هارد، همیشه پیشرو بوده و در این صنعت، ۵۰ درصد بازار دنیا را به خود اختصاص داده است.

 

در بخش بعدی مراسم، رضا ارمند‏پیشه مدیر فروش شرکت سازگار ارقام، به توضیح درباره تغییر استراتژی های سیگیت در بازار هارد دیسک پرداخت و اظهار داشت هدف ما در بازار هارد این است که با آموزش صحیح، مخاطبین را به سمت کالاهای تخصصی ببریم.