با توجه به شیوع کرونا و لزوم حفظ فاصله گذاری اجتماعی و در راستای حفظ سلامتی مشتریان و پرسنل ، برای جلوگیری از ازدحام در زمان کار شرکت ، از مشتریان محترم درخواست می گردد مشخصات خواسته شده را در فرم تعیین وقت مراجعه برای گارانتی و تعمیرات تکمیل نموده و طبق زمان انتخاب شده مراجعه نمایید.

محصولات i-Life با گارانتی سازگار ارقام

 محصولات i-Life با گارانتی سازگار ارقام
محصولات i-Life با گارانتی سازگار ارقام

 

شرکتi-Life یکی از تولیدکنندگان قوی در صنعت نوت بوک، تبلت، ساعت هوشمند، تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های چند منظوره با برگزاری مراسمی در محل هتل ارم تهران در تاریخ 16 آذر 95، محصولات جدید این برند را با گارانتی سازگار ارقام معرفی نمود. طی این مراسم که در حضور اصحاب رسانه و نمایندگان فروش برگزار شد، مدیران شرکت i-Lifeو مدیران شرکت سازگار ارقام درباره استراتژی های تازه این برند، آمار فروش منطقه، نحوه گارانتی و خدمات پس از فروش توضیحاتی ارائه کردند و به معرفی کامل محصولات آی لایف پرداختند. در سبد کالای آی لایف علاوه بر اسمارت‌فون و تبلت کالای نوت‌بوک اضافه شده که نشان از همکاری برندهای معتبری نظیر مایکروسافت و اینتل با این شرکت دارد. محصولات سری ZED پرچمدار محصولات i-Life هستند شامل نوت بوک هایZEDBook ، ZEDNote و ZEDAir که در کنار اسمارت‌فون‌ها، تبلت‌ها، ساعت های هوشمند و اسکوتر این برند به همراه مشخصات فنی آنها در سالن به نمایش گذاشته شدند.

 

برند آی لایف با شعار "خرید تکنولوژی با هر بودجه ‌ای" در کشورهای منطقه نظیر امارات، کویت، عمان و ... فروش خوبی داشته و بر آن است تا با همکاری و پوشش خدمات شرکت سازگار ارقام بتواند سهم خود را در بازار ایران نیز بدست آورد.