با توجه به شیوع کرونا و لزوم حفظ فاصله گذاری اجتماعی و در راستای حفظ سلامتی مشتریان و پرسنل ، برای جلوگیری از ازدحام در زمان کار شرکت ، از مشتریان محترم درخواست می گردد مشخصات خواسته شده را در فرم تعیین وقت مراجعه برای گارانتی و تعمیرات تکمیل نموده و طبق زمان انتخاب شده مراجعه نمایید.
Manosazgar Banner

درباره من و سازگار

شرکت سازگار ارقام به هدف قدردانی از همکارانی که اقدام به فروش محصولات با گارانتی سازگار به مصرف کنندگان نهایی می نمایند، بخشی را تحت عنوان من و سازگار در سایت www.sazgar.com راه اندازی نموده است.
در این بخش فروشندگان با ثبت کدهای من و سازگار در سایت، امتیازات خود را جمع آوری کرده و بدون قرعه کشی از جوایز طرح های هر دوره بهره مند می گردند. طرح من و سازگار به صورت دوره های 3 ماهه بر روی بیشتر محصولات با گارانتی سازگار در حال اجرا است و شما می توانید با مراجعه به جدول امتیازات، از کالاهایی که مشمول این طرح هستند، مطلع گردید.

چگونه در طرح من و سازگار شرکت کنیم؟

شما می توانید با عضویت در این سایت و ثبت محصول با گارانتی سازگار ( با این شرط که حتما به مصرف کننده فروخته شده باشد) به جمع آوری امتیاز پرداخته و در این طرح شرکت کنید.

چگونه در سایت عضو شویم؟

بر روی کاربر جدید (ثبت نام) کلیک نموده و پس از تکمیل فرم ثبت نام، به آدرس ایمیل خود مراجعه کنید.
نام کاربری و رمز عبور به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

چگونه محصول با گارانتی سازگار را ثبت کنیم؟

برای ثبت کد محصولات فروخته شده، لازم است نام کاربری و رمز عبور خود را در صفحه اول وارد کرده و سپس به صفحه شخصی خود وارد شوید. سپس کد 8 رقمی مخصوص فروشنده را که بر روی برچسبی با عنوان من و سازگار بر روی محصولات درج شده است ، در سایت ثبت نمایید.

با امتیازها چه کاری میتوانیم انجام بدهیم؟

به میزان امتیازاتی که با ثبت کدها جمع آوری کرده اید، می توانید از جدول جوایز، جایزه خود را انتخاب نمایید یا در صورت تمایل به جای جایزه، وجه نقد دریافت کنید. در صورت انتخاب وجه نقد، هر امتیاز معادل 2000 ریال محاسبه خواهد شد.