به اطلاع می رساند با توجه به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و تاکید اتحادیه صنف فناوران رایانه برای تعطیلی واحدها و مراکز تجاری غیر ضروری به منظور عدم اشاعه ویروس ، تاریخ بازگشایی و شروع به کار مرکز خدمات و گارانتی سازگار (امتداد سازگار) 23 فروردین می باشد.

جشنواره های جاری

فستیوال خرید تبلت و موبایل

با سپاس از انتخاب محصولات گارانتی سازگار،
خریداران محصولات تبلت با گارانتی سازگار می‏توانند با ثبت سریال دستگاه خود یک آنتی ویروس و برنامه ضدسرقت Bitdefender دریافت نمایند.

 

جشنواره های قدیمی ...

فستیوال آیلایفی شو

از اینکه محصول آیلایف را با گارانتی سازگار ارقام انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم.
برای شما در جشنواره "آیلایفی شو" شرایطی فراهم شده تا با ثبت سریال محصول خریداری شده، از یک ماه گارانتی تعویض دستگاه بهره مند شوید و در قرعه کشی 100 ساعت هوشمند آیلایف شرکت کنید.

  • زمان : از اول بهمن تا پایان اسفند 1395
  • اعلام نتایج قرعه کشی: اردیبهشت 96
  • لیست برندگان

 

فستیوال طلایی موبایل لنوو - پاییز 94

با ثبت سریال گوشی خریداری شده در کلوب من و سازگار یک آنتی ویروس و برنامه ضدسرقت Bitdefender هدیه گرفته و در قرعه کشی ماهانه 20 سکه طلا شرکت کنید.

  • زمان : از 4 آذر 1394

فستیوال طلایی سیگیت

با خرید هاردهای اکسترنال سیگیت با گارانتی سازگار، به ازای هر خرید، یک کارت حاوی سریال دریافت کرده و با ثبت سریال کارت خود در قرعه ‏کشی یک سفر به سواحل مدیترانه، 7 سفر به جزیره کیش و 92 سکه طلا شرکت کنید.

  • زمان : زمستان 1394

فستیوال خرید محصولات ایسر - تابستان 93

در فستیوال خرید محصولات ایسر تابستان 93، تمامی خریداران محصولات ایسر با گارانتی سازگار می توانند با ثبت سریال دستگاه خود ، در قرعه کشی روزانه یک عدد تبلت یا موبایل شرکت نمایند.

  • زمان : 15 تیر الی 31 مرداد 1393

فستیوال جوایز تابستانه سازگار

در فستیوال تابستانه جوایز سازگار، تمامی خریداران تبلت های با گارانتی سازگار می توانند با ثبت سریال دستگاه خود علاوه بر دریافت آنتی ویروس رایگان اندرویدی ، در قرعه کشی روزانه یک عدد گوشی موبایل نیز شرکت نمایند.

فستیوال بازی های رایانه ای سازگار - برتری هوشمندانه در نبردی رویایی

چهار دوره از بازی های رایانه ای برگزار شده توسط سازگار ارقام از سال 1386 تا 1389

  • زمان : تابستان 86 ، تابستان 87 ، تابستان 88 ، تابستان 89